najjar Najjar

110010011

Huidig bod € 75,-

Land Naam Bod Datum Tijd
123 75 ,- 14-05-2023 21:59:10
123 425 ,- 12-05-2023 12:10:19
123 400 ,- 12-05-2023 12:09:01
Test 375 ,- 12-05-2023 11:54:36
Test 350 ,- 12-05-2023 11:51:48
Test 325 ,- 12-05-2023 11:51:25

 Met een fietskar kun je veel vervoeren. Heel eenvoudig met deze fietsaanhanger. De universele trekhaak past op bijna elke fiets

Productomschrijving:

De fiets-aanhanger Mountee van DURAMAXX is uw specialist als het gaat om het verplaatsen van grote ladingen met de fiets - naar de supermarkt, op de weg in de tuin, naar de volgende picknick of zelfs een grotere fietstocht. De 130-liter grote laadruimte zorgt ervoor dat er heel wat bagae worden meegenomen. Daarvoor zorgt het stabiele stalen buizenframe. Geen vervelende autoritten meer want voor korte transportafstanden gebruikt u nu de DURAMAXX Mountee fiets-aanhanger: Om uzelf te redden van de stressvolle zoektocht naar een parkeerplaats, verkeersopstoppingen te verminderen en uw conditie te verbeteren. De lading wordt met een nylonhoes die over het frame gespannen in geval van regen.Bijgevoegd is de 70cm lange aanhanger-stok met de voorgemonteerde koppeling wordt snel en gemakkelijk op het achterwiel van de fiets worden gekoppeld. Dit garandeert dat er geen toevallige afkoppeling kan plaatsvinden. Voor de veiligheid van het wegverkeer zorgt de meegeleverde rood-oranje waarschuwings wimpel op een 145 cm lange vlaggenmast en twee lichtgevende spaakreflectoren in de 16 wielen. Deze laatste worden gevuld met lucht en kunnen in elk tankstation met verse druk zonder een luchtpomp wordne opgepompt.De levering van de aanhangwagen vindt plaats in gedeeltelijk gemonteerde toestand. De eindmontage vraagt ongeveer 10 minuten.Beschikbare kleuren: zwart, roodHoudt u er rekening mee dat voor de wegcode-goedgekeurde achterlichten moeten worden aangebracht voor gebruik

Veilingen Station

Ons platform is uniek in deze branche, wij bieden veilingen aan met een maatschappelijk doel. Vaak is dit door te zorgen dat we onze inkoop doen bij mensen die het écht nodig hebben. Daarnaast verkopen we voor eerlijke en goede prijzen, zodat goede spullen gekocht kunnen worden door iedereen.

Website door Rankdata